fbpx

Social Media & Video Content Specialist

6000 - 9000 PLN netto (B2B)

Casbeg – kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą doradczą, wspierającą głównie biznesy B2B i e-Commerce. Nasi konsultanci pomagają przedsiębiorcom zwiększać zyski i przyspieszać rozwój ich firm. Poza doradztwem marketingowym i sprzedażowym dla firm B2B w formie abonamentowej, realizujemy warsztaty biznesowe, rekrutujemy niezbędnych specjalistów, wdrażamy nowe technologie i narzędzia m.in. CRM, a także działamy w modelu interim management, tj. tymczasowego zarządzania danym obszarem w firmie.

Specjaliści z branży IT dzielą się swoimi rozwiązaniami udostępniając je w formie open source tj. upubliczniając kod źródłowy. To świetna analogia do tego, co robimy w Casbeg – każdy nasz artykuł, konsultacja, kurs czy rekrutacja przekłada się na to, że jest więcej ludzi którzy są w stanie radzić sobie lepiej z prowadzeniem biznesu.

Casbeg = Open Source Entrepreneurship

Zobacz naszą stronę “Kariera” i poznaj nas lepiej!

Social Media & Video Content Specialist – kogo szukamy?

Do naszego wewnętrznego działu marketingu szukamy majsterki lub majstra od contentu video, która w naszym video studio w centrum Wrocławia będzie odpowiadać za nagrywanie audio/wideo oraz montaż rolek, vlogów i videocastów/podcastów, publikowanych pod szyldem Casbeg.

Specjalista od SM po procesie wdrożenia i wprowadzenia w świat Casbeg będzie opiekować się publikacjami w naszych social mediach (Facebook, LinkedIn, TikTok, Instagram) i rozwojem naszych kanałów komunikacji, a także kanałami YouTube.

Wybrana przez nas osoba będzie pracować bezpośrednio z Bartkiem Majewskim, co-founderem Casbeg i Mateuszem Buczkowskim, naszym marketing managerem.

Social Media & Video Content Specialist – co będziesz robić?

Twoje obowiązki jako specjalista od social mediów i treści wideo w Casbeg:

  • układanie content planu, tworzenie i publikacja postów wideo na Facebooku, LinkedIn, TikTok i Instagram
  • tworzenie grafik w oparciu o gotowe szablony (np. w Canva)
  • montaż wideo (np. w CapCut) – rolki, vlogi, podcasty
  • obsługa sprzętu audio/wideo w naszym video content studio – aparat cyfrowy, mikrofony, mikser, słuchawki, oświetlenie – oraz realizacja nagrań z ekspertami Casbeg i zaproszonymi gośćmi
  • wsparcie kreatywne i komunikacyjne marketingowych projektów rozwojowych w Casbeg (np. publikacji książek, organizacji eventów)

Social Media & Video Content Specialist – czego oczekujemy?

  • 2-letniego doświadczenia w prowadzeniu kont firmowych na Facebooku, LinkedInie i Instagramie ze szczególnym wskazaniem na firmy B2B
  • 1 roku doświadczenia w vertical video marketingu (Instagram Reels, YouTube Shorts, TikTok)
  • umiejętności nagrywania i montażu prostych form wideo, dodawania napisów, także z użyciem narzędzi AI
  • dobrych umiejętności interpersonalnych i pracy w zespole hybrydowym
  • dobrej organizacji pracy na projektach marketingowych (m.in. w Asanie)

Dodatkowymi atutami będą:

  • umiejętności copywriterskie w tworzeniu scenariuszy do vlogów i rolek
  • doświadczenie w tworzeniu i rozwoju podcastów
  • zainteresowanie tematami budowania community lub realne doświadczenie w budowaniu zamkniętych społeczności np. w formie grup Facebook czy serwerów Discord