fbpx

Hubspot CRM Expert (100% zdalnie)

10 000 - 12 000 PLN netto (B2B)

Casbeg – kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą doradczą, wspierającą głównie biznesy B2B i e-Commerce. Nasi konsultanci pomagają przedsiębiorcom zwiększać zyski i przyspieszać rozwój ich firm. Poza doradztwem marketingowym i sprzedażowym dla firm B2B w formie abonamentowej, realizujemy warsztaty biznesowe, rekrutujemy niezbędnych specjalistów, wdrażamy nowe technologie i narzędzia m.in. CRM, a także działamy w modelu interim management, tj. tymczasowego zarządzania danym obszarem w firmie.

Specjaliści z branży IT dzielą się swoimi rozwiązaniami udostępniając je w formie open source tj. upubliczniając kod źródłowy. To świetna analogia do tego, co robimy w Casbeg – każdy nasz artykuł, konsultacja, kurs czy rekrutacja przekłada się na to, że jest więcej ludzi którzy są w stanie radzić sobie lepiej z prowadzeniem biznesu.

Casbeg = Open Source Entrepreneurship

Zobacz naszą stronę “Kariera” i poznaj nas lepiej!

Hubspot CRM Expert – kogo szukamy?

Szukamy specjalisty od analizy danych, który rozumie świat biznesu. Człowieka, który nie tylko wdroży CRM. Osoby, która przeanalizuje aktualne procesy customer service’owe, marketingowe i sprzedażowe naszych klientów, a finalnie będzie potrafiła je udoskonalić i zaimplementować w Hubspot. Wdrożyć zespół handlowców i marketerów w świat Hubspota. Przekonać zarząd firmy do codziennej pracy na CRM.

Hubspot CRM Expert – co będziesz robić?

Twoje obowiązki jako specjalista od Hubspota w Casbeg:

  • analiza potrzeb biznesowych klientów oraz projektowanie i wdrażanie spersonalizowanych rozwiązań, automatyzacji i workflow w Hubspot CRM.
  • audytowanie już istniejących i wdrożonych CRM’ów.
  • szkolenie użytkowników i wsparcie techniczne w zakresie korzystania z systemu Hubspot CRM.
  • monitorowanie i optymalizacja wdrożonych rozwiązań w celu maksymalizacji efektywności biznesowej.
  • prowadzenie kampanii marketingowych lead generation B2B i B2C via Hubspot.
  • współpraca z konsultantem Casbeg, prowadzącym dany projekt i klientami w celu identyfikacji i wdrażania nowych funkcjonalności systemu.
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, materiałów onboardingowych dla zespołów klienta i raportowanie postępów.
  • wspieranie edukowania całego zespołu Casbeg w zakresie Hubspot CRM.

Hubspot CRM Expert – czego oczekujemy?

  • minimum rok doświadczenia w pracy z systemem Hubspot CRM, w tym projektowaniu kampanii marketingowych pod lead gen B2B i B2C, workflow i lejków marketingowych,
  • znajomości najlepszych praktyk wdrożeniowych i konfiguracyjnych Hubspot CRM,
  • umiejętności analizy potrzeb biznesowych i projektowania rozwiązań dla działów sprzedaży i marketingu, raportów, automatyzacji, dashboardów dla zarządu, itd.
  • doświadczenia w szkoleniu użytkowników i wsparciu technicznym,
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie co najmniej C1.

Dodatkowymi atutami będą:

  • zainteresowanie innymi systemami marketing automation i CRM np. Pipedrive lub wiedzy i doświadczenia w pracy w podobnych narzędziach.
  • umiejętności w zakresie integracji innych zewnętrznych narzędzi z Hubspot
  • chęć dzielenia się wiedzą z zakresu Hubspot w formie blog postów, e-booków czy materiałów video we współpracy z działem marketingu Casbeg

Hubspot CRM Expert w Casbeg – co oferujemy

  • pracę w seniorskim, zgranym zespole konsultantów – w Casbeg mamy specjalistów od sprzedaży i marketingu z minimum 8-10-letnim doświadczeniem
  • benefity (m.in. prywatną opiekę medyczną)
  • dobre widełki płacowe na tle całej branży

Uwaga: odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Praca w Casbeg to:

Pracę zdalną lub w biurze we Wrocławiu - to Ty decydujesz
Stałe wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
Możliwość wyboru formy zatrudnienia
Możliwość rozwoju poprzez pracę bezpośrednio z prezesami firm
Doświadczony zespół praktyków, od którego wiele się nauczysz
Nieformalna atmosfera (żadnego dress code!)
Integracje i wspólne świętowanie sukcesów
Kawa i świeże owoce w biurze

Współpracowaliśmy z