KONSULTING MARKETINGOWY

Wybierz najlepsze kanały marketingowe. Niech efektywny marketing idzie w parze ze skuteczną sprzedażą

Sprawdź, jak to robimy

KONSULTING LEAD GENERATION

Upewnij się, że Twój zespół sprzedaży ma dostęp do nowych zapytań. Wyselekcjonuj, przeanalizuj i wybierz.

Zdobądź potencjalnych klientów na nowych rynkach

KONSULTING SPRZEDAŻOWY

Upewnij się, że masz najlepszy zespół sprzedaży w całej branży. Sprawdź, przetestuj i rozszerz swoją sprzedaż.

Wejdź na międzynarodowy rynek

Wiedza od naszych ekspertów. Sprawdź!

Koncentrujemy się na tym, żeby pomóc Ci zdobyć więcej klientów sprawdzając, czy procesy marketingowe i sprzedażowe są zoptymalizowane. Korzystamy z szerokiej gamy metod analizy procesów, by sprawdzić działanie CRM, kampanii marketingowych i wydajność zespołu sprzedażowego.
Dbamy o to, aby wybrać metody, które pasują do twoich możliwości biznesowych.
Nie tylko dajemy rekomendacje, a także kontrolujemy ich realizację.

KLIENCI O NAS

 • W trakcie współpracy z Casbeg przede wszystkim zwróciłem uwagę na profesjonalną organizację pracy. Jeżeli byliśmy umówieni na konkretną datę dostarczenia pewnych materiałów, czy zorganizowania rozmowy - zawsze tak było. Casbeg podchodził bardzo proaktywnie do każdego zgłaszanego problemu. Pozytywne nastawienie, zawsze empatyczne podejście i dobry humor - te cechy decydowały o tym, że po zakończeniu każdej rozmowy czułem się po prostu dobrze.
  Artur Ozierański
  Artur Ozierański Holdapp
 • Casbeg pomógł nam dostosować działania marketingowe i sprzedażowe. Pomogło nam to wygenerować więcej wartościowych leadów i skupić się na szansach, które są dla nas najcenniejsze. Najważniejsze, że rozumieją cały proces i dostarczają listę czynności, które można szybko zastosować.
  Matt Kurleto
  Matt Kurleto Neoteric
 • Casbeg pomógł mi w zdefiniowaniu punktów, które wymagają poprawy w mojej firmie - nasza współpraca pomogła mi zorganizować pracę działu sprzedaży. Wspólnymi siłami wypracowaliśmy procesy sprzedażowe w taki sposób, by handlowcom pracowało się lepiej, a firma działała bardziej efektywnie.
  Szymon Wichrzycki
  Szymon Wichrzycki Poltent
 • Współpraca z Casbeg zmieniła mój sposób patrzenia na proces sprzedaży, kwalifikowanie leadów. Zobaczyłem obszary do poprawy, które dla mnie były wcześniej nie widoczne. Można powiedzieć że w efekcie zmieniłem wszystko od CRM do ofert i sposobu ich prezentowania. Efekty są niemal natychmiastowe i widoczne w zwiększonej ilości szans sprzedaży, lepszej konwersji, szybszej kwalifikacji i po prostu wydajniejszej i efektywniejszej pracy. Poza sprzedażą widzę też sporo wartości biznesowych jakie mam ze współpracy z Casbeg. Mam tutaj na myśli praktyczne wsparcie w procesach polegających na planowaniu rozwoju firmy i przeprowadzaniu kluczowych zmian. Mogę powiedzieć że współpraca z Casbeg to jedna z najlepszych rzeczy jaka przytrafiła się mojemu biznesowi w 2018 roku.
  Robert Stolarczyk
  Robert Stolarczyk Promo Traffic
 • Casbeg wypełnił niszę rynkową we wspieraniu małych i średnich firm w zakresie kompleksowego marketingu. Jest to niezwykle udany pomysł, który bardzo mi się podoba. Konsultanci mają wiedzę i doświadczenie, które mogę uzyskać w małych dawkach dostosowanych do potrzeb mojej firmy.
  Monika Sacewicz
  Monika Sacewicz Apex Net
 • Zespół Casbeg pomógł mi usystematyzować sprzedaż i marketing w Netkata. Z perspektywy 8 miesięcy współpracy mogę szczerze je polecić.
  Tomasz Sieroń
  Tomasz Sieroń Netkata
 • Casbeg przyczynił się bardzo do naszego rozwoju. Niespodziewanie ich spostrzeżenia na temat tego, czego nie powinniśmy robić, były równie cenne jak szczegółowe ciągłe informacje zwrotne na temat tego, co powinniśmy robić. Dzięki współpracy z nimi uzyskaliśmy znacznie więcej informacji i danych. Nigdy więcej nie spojrzę na sprzedaż i marketing jako oddzielne.
  Paweł Bykowski
  Paweł Bykowski CEO, Founder of Viscato
 • Casbeg pomógł mi w zdefiniowaniu punktów, które wymagają poprawy w mojej firmie - nasza współpraca pomogła mi zorganizować pracę działu sprzedaży. Wspólnymi siłami wypracowaliśmy procesy sprzedażowe w taki sposób, by handlowcom pracowało się lepiej, a firma działała bardziej efektywnie.
  Tomasz Muter
  Tomasz Muter